Starší výsledky

 

Bronzový medailista Lukáš Flossmann

Kluci moc Vám gratulujeme!!!! 

 

Vícemistr České republiky 2013 v kategorii starších žáků ve váze do 60kg

Vít Škornička 

 

7. místo na MČR 2013 stž do 60kg

Matěj Horský

 

Mistr České republiky v dorostu, Vícemistr České republiky v mužích a bronzový medailista na Mistrovství České republiky juniorů 2013

Michal Černý

Míša startuje za Nový Bydžov, kde je pod vedením velmi zkušeného trenéra Jaroslava Hnáta. Míši úspěchy prezentuji, protože také trénuje u nás, ale hlavně žije v našem městě a byla by škoda, abychom nevěděli jak šikovného judistu mezi sebou máme:o)

Kluci gratulujeme!!!!!

Oddíl Judo ZŠ Sadová Čáslav

 

Výsledky 5. kola Pl v Čáslavi 02.11.2013

 

Naši závodníci vybojovali nádherný pohár a z 24 oddílů obsadili 2.místo. Zlato nám bohužel  uteklo jen o jediný bod.

Domů putovalo 6 zlatých, 6 stříbrných a 5 bronzových medailí.

 

Zlato: Jan Tobiška, David Dvorský, Martin Šedivý, Matěj Horský, Vojtěch Tuček, Jakub Veselý,

 

Stříbro: Lucinka Pecoldová, Otakar Tůma, Jaroslav Tobiška, Adam Krátký, Jonáš Černý, David Vavřina

 

Bronz: Adam Dymák, Jáchym Pelda, Zdeněk Janeček, Martin Vlach, Václav Havelka

Všem našim závodníkům (33 kousků:o) ) velmi děkuji za celý trenérský tým a přeji mnoho dalších sportovních úspěchů v reprezentaci našeho oddílu.

Hora

17 medailí z Kralup Cupu putovalo do Čáslavi 19. - 20.10.2013

Kluci z Čáslavi bojovali o tomto víkendu na závodech Kralupy Cup a domů přivezli 17 medailí. 8 zlatých, 4 stříbrné a 5 bronzových.

Zlato - Adam Dymák, Jonáš Černý, Lukáš Flossmann, Martin Šedivý, Matěj Horský, Vít Škornička, Tomáš Rackovský ( Tomáš nádherně vyházel německého závodníka s hnědým pásem) a Martin Horský.

Stříbro - Zdenda Janeček, Honza Tobiška, Vojta Tuček a Petr Malý.

Bronz - Ota Tůma, Dominik Minařík, Vojta Hobza, David Vavřina a David Dvorský.

7.místo - Jarda Tobiška

Obrovská gratulace:)!!!!!!!!

 

Výsledky ČP Teplice 5.-6.10.2013

Na nominačních závodech s mezinárodní účastí Martin Šedivý vybojoval v mladších žácích do 60kg nádhernouzlatou medaili!

Gratulujeme Martine!!!

 

Na dalším bodovaném 7. místě v starších žácích do 60kg se umístil Matěj Horský.

Gratulujeme Matěji!

Lukáš Flossmann dokázal s nasazením vyhrát dva zápasy a i další naši závodníci - Hobza, Tůma, Tuček získali skalp v podobě poražení soupeře. Bohužel to už na bodovaná místa v ranking listu ČSJu nestačilo.

Všem gratulujeme a přejeme super výsledky na listopadovém Mistrovství České republiky!!!

Martin Horský

 

Judisté - trenéři ze ZŠ Sadová Čáslav reprezentovali náš oddíl na Mistroství České republiky veteránů v Ostravě.

Závody se konaly v sobotu 21.9.2013.

Domů si odvezl krásný bronz Michal Ćerný,ve váze do 73kg.

Martin Horský se umístil na hezkém 4 místě v nabité váze do 81kg.

 

V neděli 22.9.2013 se konal Český Pohár v Brně

Uskutečnil se s mezinárodní účastí celkem přes 900 závodníků.

Na těchto závodech vybojoval v mladších žácích do 60 kg nádhérné zlato Martin Šedivý a bronz Vít Śkornička do 60 kg starších žáků.

Jelikož je Vítek členem reprezentace naší republiku,tak zůstal v Brně na judo - campu,aby se tam mohl připravovat na mezinárodní závody.

Chtěla bych jim moc poděkovat za krásné výsledky a popřát mnoho dalších úspěchů.

Díky patří městu Čáslav,ZŠ Sadová,trenérovi a rodičům.

 

Jana Škorničková

Výsledky PL Nový Bydžov 14.9.2013

Dne 14.9.2013 se judisté ze ZŚ Sadová Ćáslav zůčastnili Polabské ligy v Novém Bydžově.

 

Jako vždy ukázali své dovednosti a domů si odvezli tyto ceny.

 

Zlato: Vít Śkornička,Martin Śedivý,Vojta Pípek,Adam Dymák,Jonáš Ćerný.

Stříbro: Matěj Horský,David Vavřina,Otaka Tůma.

Bronz: Vojta Tuček

 Za svůj oddíl vybojovali hezké 3 místo,ale pořád se drží vedení 1 místa žebříčku Polabské ligy.

 

Po soutěži bezprostředně navázal otevřený judo - camp,který trval do 16.9.2013.

Výsledky Republikového finále atletického desetiboje OVOV

Ve dnech 5.-8.9.2013 jsme se zúčastnili úžasného republikového finále atletického desetiboje OVOV v Praze na Strahově. V  tomto projektu je dnes zapojeno přes tisíc škol a na 190 tisíc závodníků.

Na republiku jsem odjel s družstvem sportovců ze ZŠ Sadová Čáslav a s našimi dvěma judisty Martinem Žejdlíkem a Matějem Horským, kteří prošli sítem okresních a krajských kol.

Sám jsem se také přihlásil jako závodník mezi muži a neskutečně jsem si to užil:o)

 

Bohužel mimo našich judistů se sportovci z Čáslavi ve výběru republiky nedokázali prosadit, ale i tak je obrovský úspěch se jen na toto republikové finále kvalifikovat.

Nejlepšího výsledku dosáhl Matěj Horský, který vybojoval nejvyšší možný dosažitelný diamantový odznak všestrannosti a 7.místo v ročníku narození 2000.

Martin Žejdlík také prokázal naší všeobecnou kondiční přípravu v trénincích a obsadil nádherné 9.místo v ročníku narození 1998.

Já jsem po 24 letech :o) zase nasadil tretry a pro Čáslav vybojoval bronzovou medaili v mužích a diamantový odznak všestrannosti.

 

Nám judistům nejvíce seděly silové disciplíny a v klicích jsme dokázali, že jsme neporazitelní:o), během dvou minut jsem stihl udělat 146 poctivých kliků a tak vytvořit rekord ovov.

Užili jsme si to a jsem moc rád, že opětovně máme pozitivní zpětnou vazbu našich tréninků.

 

Těším se již na příští rok a věřím, že nás judistů se na toto republikové finále bude kvalifikovat ještě mnohem více!!!

Hezký zbytek neděle, 

Hora

Výsledky MVC Nový Bydžov a KF OVOV v Kolíně


 

Tento týden se našim dětem dařilo nejen v judu, ale také v atletických disciplínách projektu OVOV – Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů.

V pátek 24.5. jsem jel jako vedoucí družstva a jednotlivců na krajské kolo OVOV konaném v Kolíně na atletickém stadionu, kde děti závodily v sedmiboji – sprint na 60m, hod medicinbalem, hod míčkem 150g, švihadlo, skok do dálky, shyby a běh na 1.000 metrů. Osmi členné družstvo ZŠ Čáslav, Sadová ve složení Pavlištová, Kinská, Chudomelová, Brothánková, Semerád, Novák, Vančura a Horský dokázalo porazit všechny týmy ostatních škol a naši závodníci tak vybojovali nádherný zlatý pohár skvělým sportovním výkonem. V jednotlivcích pak zářila dvě jména našich judistů - Martin Žejdlík a Matěj Horský. Martin Žejdlík dokázal porazit všechny chlapce ročník narození 1998 a to samé dokázal Matěj Horský v ročníku 2000. Tímto výkonem si družstvo i jednotlivci vybojovali postup na Republikové finále OVOV, které se bude konat v září 2013 v Praze. Pro mě jako pro trenéra je to úžasná zpětná vazba, že jsou kluci opravdu všestranně připraveni, dokážou vyhrávat i v atletických disciplínách. Tak se nám pozitivně vrací kvalitní tréninky a jsem na kluky pyšný.

 

Dnes v sobotu 25.5. jsme pokračovali ve skvělých výsledcích dál na Mezinárodní Velké Ceně Nového Bydžova, kde zlato čtyřmi velmi rychle vyhranými zápasy získal ve starších žácíchMatěj Horský. V mláďatech potvrdil kvality Zdeněk Janeček a třemi výhrami také získalnádhernou zlatou medailiStříbro si domů přivezl David Dvorský ve váze do 66kg. Bronz pak putoval domů v podání Adama DymákaVojty Tučka a Davida Vavřiny. Musím dnes velmi pochválit i kluky Tobišky, jenž vybojovali cenná pátá místa.

Dnes nás také výborně reprezentoval Vítek Škornička, který byl nominován Středočekým krajem na Český pohár družstev starších žáků v Brně. Z třech zápasů s převahou získal dvě vítězství a to třetí mu uteklo taktickou chybou jen o vlásek.

 Těm co se dnes úplně nedařilo přeji, aby v prohře našli motivaci k zvýšení úsilí na trénincích, které povede k následnému úspěchu.

 

Krásný zbytek víkendu,

Martin Horský

Oddíl Judo ZŠ Sadová Čáslav

 

Výsledky Polabské ligy 18.05.2013 v Kolíně

závodů se zúčastnilo 222 judistů z 21 oddílů. Naši čáslavští závodníci vybojovali 16 medailí a jako oddíl obsadili

2. místo. Celkem vybojovali 55 vyhraných zápasů.

Měl jsem dnes velmi příjemný pocit z výsledku a  naši svěřenci si zaslouží obrovskou pochvalu!!!

Bohužel na fotografii nejsou všichni naši závodníci. Byl bych rád kdyby jsme jako tým přijeli, odeprali se - navzájem si fandili a pak jako tým společně odjeli. Budu velmi rád, když rodiče podpoří na závodech své ratolesti, ale prosím o týmové povědomí!!! 

Zlato: Jan Tobiška (5x vyhraný zápas), Jonáš Černý (5x), Dvorský (3x), Škornička (3x), Havelka (3x), Veselý (2x), Šedivý (2x), Horský (2x)

Stříbro: Adam Dymák (4x), Vojta Tuček (3x)

Bronz: Flossmann (4x), Vavřina (2x), Janeček (2x), Smutný (2x), Volenec (2x), Zdeňková (1x)

Bez umístění: Hobza (2x), Jaroslav Tobiška (2x), Nováček (1x), Přenosil (1x), Filip Tuček (1x), Tůma (1x), Minařík (1x), Neuman (1x), Lavický, Vančura. 

Ještě jednou všem gratuluji :o)

Martin Horský

Výsledky Mistrovství Středočeského kraje mladších žáků a dorostenců 2013


 

Příprava  na velkém mezinárodním campu v Budapešti se vyplatila!

Přijeli jsme z campu 7.5. unavení, ale ještě více na motivovaní přidat v tvrdosti tréninků. Hned ve čtvrtek 9.5. mě požádali předžáci jestli mohou mít podobně náročný trénink jako žactvo a dorost. Měl jsem z toho obrovskou radost a bylo úžasné pozorovat tu pozitivní proměnu. Netajil jsem se tím, že předžáci nejsou má krevní skupina kvůli své lenosti, ale ve čtvrtek mě  příjemně potěšili a nadchli. Je to super nastartované, jen tak dál!!!!! Žactvo i dorost pak dále pokračovali ve svém tréninku ve vysokém tempu a někteří z nich si ještě přidávali na tréninku dospělých, kteří si také mákli. Měl jsem ten den i radost z přípravky, kdy Ti nejmenší dokazovali svou bojovnost a musím konstatovat, že to bylo nádherných 6 hodin juda, které jsem si užil.

 

Mladší žáci a dorostenci dnes 11.5.2013 dokázali zužitkovat všechny své tréninky na Krajském Mistrovství Středočeského kraje v Kolíně, kde z deseti závodníků jich devět přivezlo medaili a z těch devíti čtyři zlaté jejichž majitelé vybojovali titul Přeborníka Středočeského kraje.

 

Zlato – Lukáš Flossmann ( když Lukáši míň myslíš na hry na počítači tak v Tobě zas poznávám toho starého bojovníka), Vojtěch Tuček ( dnes tak nádherná uči mata!!!), Martin Šedivý ( Šéďa teď drží linii prvenství kam jen přijede!) , Tomáš Rackovský ( moc děkuji Tome za dnešní pomoc!)

 

Stříbro – Jan Neuman (škoda toho finále, Honzo máš to tam! Věř mi a věř si!!!)Otakar Tůma ( Ota prohrál jediný zápas a to pouze na tzv. praporky, kdy celý zápas skončil nerozhodně a jen podle aktivity rozhodčí rozhodli o vítězi)

 

Bronz – Martin Žejdlík ( nádherná technika nohou), Jan Kolembář ( Honzu jsem dal o váhu výš, protože ve váze do 55kg neměl soupeře a i přes to Honza dokázal kvalitně bodovat), Dominik Minařík ( z Dominika vyrůstá velký bojovník, pochvala!!!)

 

Jedinému komu se nezadařilo byl bohužel Vojta Hobza, kterého však také chválím za bojovnost. Jen Vojto musíš přidat na trénincích, suché kimono je špatnou vizitkou :o)

 

Hezký zbytek víkendu,

Martin Horský

www.judocaslav.cz

Výsledky Mistrovství Středočeského kraje mláďat, starších žáků, juniorů a družstev starších žáků konaném v Benešově 27.04.2013

 

Za náš oddíl se zúčastnilo 20 závodníků, kteří vybojovali 13 medailí + 2.místo v družstvech starších žáků, kde nám zlato uteklo doslova jen o chloupek.

mláďatech nejvíce zářila jména Adam Dymák, který se stal přeborníkem kraje, dále pak Honza Tobiška, který obsadil stříbrnou příčku. Dále pak Kuba Veselý čtyřmi vyhranými zápasy vybojoval stříbro, další stříbro vybojoval i Zdeněk Janeček. Bronz si dovezli Jarda Tobiška, Filip Tuček a Jirka Nováček.

Starší žáky čekal dvojitý start během jednoho dne, nejen ve svých vahách, ale také za družstvo, které jsme díky dalším závodníkům z jiných oddílů postavili a tak kluci mohli zažít tu neopakovatelnou atmosféru boje družstva. Všem bojovníkům, kteří aktivně startovali v družstvu moc děkuji.

Nejvíce vyhraných zápasů (4x) v stž vybojoval Matěj Horský, ale nešťastně prohraným jedním zápasem si zastavil cestu do finále a následně s převahou vybojoval třetí místo. Péťa Malý přivezl stříbro a David Vavřina bronz. David Dvorský až po velkém vyhecování zase předvedl krásný zápas, ale bohužel medaile z toho nebyla.

Juniory vlastně ještě nemáme, ale vzal jsem na zkušenou naše dorostence a nechal je startovat za juniory, kluky starší i o 5 let. Je to tvrdá lekce, ale judo je komplexní sport a psychika je víc než důležitou součástí vítězství.

Tady byl výborný stříbrný Honza Neuman a zlatý Honza Kolembář. Tomáš Rackovský měl bohužel ve váze jen jednoho velmi ostříleného soupeře s vysokým technickým stupněm, ale Tom bojoval a svoji kůži rozhodně zadarmo nedal. Martin Žejdlík nejdříve v prvním zápase předvedl obrovskou školáckou chybu v úchopu, na kterou záhy doplatil, ale v druhém zápase předvedl velmi kvalitní výkon a nebýt obráceného vyřknutí trestu rozhodčích, tak by Martin pokračoval dál s výhrou.

Judo je krásný, ale také velmi náročný sport plný nejen úsměvů, ale také poctivé dřiny, která nás společně čeká.

Všem zúčastněným bojovníkům velmi gratuluji,

Martin Horský s celým týmem.

Výsledky:

Mláďata:

Zlato - Adam Dymák 4x výhra

Stříbro - Jakub Veselý (4x), Jan Tobiška (3x), Zdeněk Janeček (3x)

Bronz - Filip Tuček (2x), Jarda Tobiška (1x), Jirka Nováček (1x)

Bez umístěný - Lukáš Volenec (1x), Pepa Smutný (1x), Jonáš Černý (0x), Jáchym Pelda (0x), Kuba Přenosil (0x)

Starší žáci:

Stříbro - družstvo stž,  Petr Malý (1x)

Bronz - Matěj Horský (4x), David Vavřina (0x)

Bez umístění - David Dvorský (1x)

Junioři:

Zlato - Honza Kolembář (2x), Honza Neuman (2x)

Stříbro - Tomáš Rackovský (0x)

Bez umístění - Martin Žejdlík (0x)

ČP Chomutov 13.4.2013


Starší žáci do 55kg
 

Zlato - Vítek Škornička


Bronz - Matěj Horský

 

Mladší žáci do 60kg

Zlato - Martin Šedivý

 

7. místo

Jan Kolembář - dorost do 55kg

David Dvorský - stž do 60kg

Petr Malý - stž do 55kg

 

Gratulujeme kluci!!!!

Vyhodnocení Kamenice 7.4.13 - žactvo, dorost


Naši medailoví kluci

Kamenice 7.4.2013 - žactvo, dorost

Dnes byli naši kluci úžasní!!! Honza Neuman si přímo vychutnal královský návrat závodníka kdy po třech měsících absence tréninků své soupeře doslova vyházel krásnými ippony. Neskutečná atmosféra panovala u jednoho z Honzových zápasů kdy v poslední vteřině zahodil soupeře nádhernýn osoto gari a otočil výsledek ve svůj prospěch. Výborně se dnes také předvedli - Vítek Škornička, Martin Šedivý, Honza Kolembář, Martin Žejdlík, Matěj Horský, Tomáš Rackovský.

Všem kluci gratuluji a děkuji za vzornou reprezentaci našeho oddílu!!!!

Martin Horský

Vyhodnocení závodů v Kamenici 6.4.2013


Ahoj judisti! :)

Dnes jsme se vrátili z úspěšných závodů v Kamenici u Prahy. Soutěžilo 108 mláďat z 15 oddílů. Naše mláďata si přivezla 15 medailí a 3 čtvrtá místa.

1. místa: Jan Tobiška, Zdeněk Janeček, Jakub Přenosil, Adam Dymák

2. místa: Jonáš Černý, Mgdaléna Zdeňková, Jakub Veselý, Pepa Smutný, Lukáš Volenec

3. místa: Zuzana Slavíková, Jaroslav Tobiška, Dušan Vančura

4. místa: Filip Tuček, Kamil Krška, Adam Lavický

Všem velice Gratuluji a doufám, že i příště dovezete tolik úspěchů jako dnes :) Udělali jste mi velikou radost, jsem na vás pyšný :) Michal

Výsledky našich judistů - žactva na ČP v Jablonci nad Nisou 16. 03.2013

Výprava byla úspěšná, i když naši dorostenci se z důvodu nemoci nezúčastnili a v Jablonci se sešlo přes 500 tuzemských i zahraničních závodníků. Kluci mi udělali velkou radost zejména Vítek Škornička, který měl velmi těžký los, kdy v prvním kole nádherným ipponem porazil úřadujícího mistra republiky Fantu. V druhém kole si Vítek zase nádherným ipponem poradil s bojovníkem Prahy Vršovice, v třetím kole s Bajanem z Teplic a v semifinále ipponem vyřadil bronzového republikového medailistu Kobzu z České Třebové. Bohužel ve finále Vítek udělal chybu a podlehl polskému reprezentantovi. Také výborně zabodoval Martin Šedivý, který pro náš oddíl vybojoval bronzovou medaili. Na krásném pátém místě se umístil po třech vyhraných zápasech David Dvorský. Petr Malý vybojoval dva zápasy a obsadil bodované sedmé místo v ranking listu. Lukáš Flossmann dokázal porazit tři soupeře, ale bohužel v nabité váze do 34kg mlž to nestačilo na bodované umístění. Dále pak po jednom zápase zvítězili Dominik Minařík aVojta Tuček. Tentokrát se nezadařilo ostříleným bojovníkům Otovi Tůmovi a Davidovi Vavřinovi. Před dvěma lety jsme byli na Českých pohárech - nejvyšších soutěžích České republiky pouze účastníky, nyní si již vozíme medaile a bodovaná místa do ranking listu, který je vstupenkou pro start na Mistrovství České republiky. 

 

 

Všem závodníkům moc a moc gratuluji a přeji mnoho dalších úspěchů na tatami.

Martin Horský 

Výsledky PL Chlumec/Cidlinou 16.2.13 

 

Statistické ohlédnutí:

Celková účast:
226 dětí, z toho 171 chlapců a 55 dívek

Celkový počet zápasů:
357 zápasů, z toho 278 chlapci a 79 dívky

Kategorie mláďata:
celkem 101 dětí (159 zápasů)
z toho 80 chlapců (130 zápasů) a 21 dívek (29 zápasů)

Kategorie ml. žactvo:
celkem 80 dětí (133 zápasů)
z toho  60 chlapců (101 zápasů) a 20 dívek (32 zápasů)

Kategorie st. žactvo:
celkem 45 dětí (65 zápasů)
z toho 31 chlapců (47 zápasů) a 14 dívek (18 zápasů)

 

Výsledky družstev soutěže:

1.místo DDM JK Chlumec nad Cidlinou  27 bodů 

2.místo T.J. Sokol Jihlava 24 bodů

3.místo JUDO ZŠ Sadová Čáslav  24 bodů

4.místo Judo Česká Třebová  21 bodů

5.místo  SKP Benešov 21 bodů 

6.místo JC Litokan Litoměřice 20 bodů     

7.místo  JK Pardubice  17 bodů

8.místo Lokomotiva Trutnov 17 bodů         

9.místo SKP Judo Nový Bydžov  14bodů

10.místo Sokol Hradec Králové 12 bodů 

11.místo DAITÓ RYU – Pardubice  10 bodů           

12.místo JC Jablonec nad  Nisou 9 bodů            

13.místo TJ Start Kolín  9 bodů   

14.místo PSK Judo Hradec Králové  7bodů    

15.místo JC Liberec  5 bodů        

16.-17. místo  TJ Sokol Praha Vršovice  4 body

16.-17. místo JC Broumov 4 body

18.místo JC Hradec Králové 2 body

19.místo JC Sokol Hořovice  2body

20.místo Sokol JC Česká Skalice 1 bod

21.-23.místo Judo Sokol Velim 0 bodů

21.-23.místo SKP Judo Jičín  0 bodů

21.-23.místo Judo DDM Hradec Králové 0 bodů

 

 

 

Průběžné pořadí PL 2013 po 2.kole:

1.místo: DDM JK Chlumec nad Cidlinou  48 bodů

2.místo: JUDO ZŠ Sadová Čáslav 47 bodů

3.místo: SKP Benešov 41 bodů

4.místo: Judo Česká Třebová  39 bodů

5.místo: SKP Judo Nový Bydžov  28bodů

6.místo: JC Litokan Litoměřice 25 bodů

7.místo: T.J. Sokol Jihlava 24 bodů

8.-9.místo: TJ Start Kolín  23 bodů  

8.-9.místo: JK Pardubice  23 bodů

10.místo: PSK Judo Hradec Králové  13 bodů

11.místo: Judo Sokol Velim 0 bodů

 

 

 

 

Zlato: Škornička (4x), Šedivý (3x)

Stříbro: Horský (3x), Slavíková (3x), Pelda (3x), Krška (3x), Flossmann (3x), Veselý (2x), 

Bronz: Janeček (2x), Tobiška Jaroslav (2x), Volenec (2x),  Malý (2x), Vavřina (1x)

Bez umístění: Dymák A. (2x), Minařík (2x), Tobiška Jan (1x), Černý (1x), Vančura (1x), Tůma (1x), Tuček V. (1x), Zdeněk (1x), Tuček F. (0x), Linhart (0x), Hobza (0x), Lavický (0x)

Moc gratulujeme :o)!!!!!!

Martin Horský

Výsledky VC Česká Třebová 27.01.2013

Naši čáslavští judisté si opětovně vybojovali drahocené kovy ve velké konkurenci 247 závodníků z 34 oddílů České republiky!!!

Mláďata dokonce ve vyhodnocení 34 družstev obsadila 4. místo.

Moc Vám gratulujeme!!!!!

Jmenovitě:

Zlato: Jonáš Černý (4x výhra), Vít škornička (3x), David Dvorský (2x), Jakub Veselý (2x)

Stříbro: Jakub Přenosil (3x), Zdeněk Janeček (3x), Adam Dymák (2x), Martin Šedivý (2x)

Bronz: Vojta Tuček (2x), Tomáš Zdeněk (1x)

Bez umístění:

Filip Tuček (2x), Adam Lavický (1x), Jaroslav Tobiška (1x), Zuzka Slavíková (1x), Jáchym Pelda (1x), Lukáš Flossmann (1x), Jaroslav Pirkl (0x), Vojta Hobza (0x), Dominik Minařík (0x), Petr Malý (0x).

Velmi děkuji za podporu rodičů, kteří se závodů zúčastnili a kordinátorům dne panu Tučkovi a panu Peldovi.

 

Děkujiiiiiiiiiiiiiiiiii:o)

 

Martin Horský

Oddíl Judo ZŠ Sadová Čáslav 

Výsledky PL Velim 19.1.13 + statistika


19.01.2013 Plabská liga Velim

 

Statistické ohlédnutí:

Celková účast:
145 dětí, z toho 110 chlapců a 35 dívek

Celkový počet zápasů:
217 zápasů, z toho 179 chlapců a 41 dívek

Kategorie mláďata:
celkem 63 dětí (98 zápasů)
z toho 52 chlapců (85 zápasů) a 11 dívek (13 zápasů)

Kategorie ml. žactvo:
celkem 49 dětí (80 zápasů)
z toho  chlapců 35 (63 zápasů) a 14 dívek (17 zápasů)

Kategorie st. žactvo:
celkem 31 dětí (39 zápasů)
z toho 21 chlapců (28 zápasů) a 10 dívek (11 zápasů)

Ktg. Přípravka ročník 2006 : celkem 2 chlapci (3 zápasy) 

 

Výsledky družstev soutěže:

1.místo JUDO ZŠ Sadová Čáslav  23bodů

2.místo DDM JK Chlumec nad Cidlinou  21bodů

3.místo SKP Benešov 20bodů

4.místo Judo Česká Třebová  18bodů

5.-6.místo  SKP Judo Nový Bydžov  14bodů

5.-6.místo TJ Start Kolín  14bodů

7.místo  JK Pardubice  6bodů

8.místo PSK Judo Hradec Králové  6bodů

9.místo TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 6bodů

10.místo JC Litokan Litoměřice 5bodů

11.-12.místo TJ Sokol Praha Vršovice  3body

11.-12.místo SKP Judo Jičín  3body

13.-14.místo JC Sokol Hořovice  2body

13.-14.místo Sokol Hradec Králové 2body

15.místo Judo Sokol Velim 0bodů

Zlato: Janeček (4x výhra), Škornička (4x), Šedivý (3x), Malý (2x), Dvorský (0), Zdeňková (0)

Stříbro: Dymák A. (4x), Horský (3x), Slavíková (2x), Veselý (1x)

Bronz: Tuček V. (2x), Minařík (2x), Zdeněk (1x), Vavřina (0x)

Bez umístění: Nováček (2x), Černý (1x), Vančura (1x), Volenec (1x), Tuček F. (0x), Přenosil (0x)

Moc gratulujeme :o)!!!!!!

Martin Horský

19.1.2013 se konala  Velká cena dorostenců v Liberci s mezinárodní účastí.

Náš oddíl reprezentovali závodníci Honzík kolembář, Ondra Dymák a Martin Žejdlík.

Kluci bojovali a v jejich výsledcích se odrazil i přístup k tréninkům.

Honza Kolembář si vypral nádherné druhé místo, Martin Žejdlík 7. místo a Ondra se nedokázal prosadit.

Období dorostu je velmi náročné po psychické stránce nejen pro pubescenty, ale i jejich okolí (rodiče, trenéry).

Kombik musí zabrat ve škole a zamezit tak zbytečným restrikcím ze strany rodičů, Žejdla přehodnotit, že vše je jedno a Dymoš přestat hrát hru kdo se nejvíc fláká vyhraje (nevyhraje, naopak dostane 5x na budku v Liberci!).

Dnes 20.1.13 byli se mnou kluci - Žejdlík, Dymák, Škornička na kempu v Kralupech a musím je pochválit!!! Super kluci!!!

Martin Horský

Výsledky Pl Kolín 08.12.2012


 

Výsledky Pl Kolín 08.12.2012

Vybojovali jsme 2.místo z 18-ti oddílů a 16 medailí!!!!

A také celkově 2. místo ze všech 6-ti kol Polabské ligy 2012!!!!!

Zúčastnilo se 195 závodníků, 30 závodníků z Čáslavi.

 

Výsledky družstev soutěže:

1. místo   Sokol Jihlava     27 b.
2. místo   Judo ZŠ Sadová Čáslav     24 b.
3. místo   SKP Judo Nový Bydžov     21 b.
4. místo   DDM JK Chlumec nad Cidlinou     18 b.
5. místo   Judo Česká Třebová     17 b.
6. místo   TJ Start kolín     15 b.
7. místo   JK Pardubice     13 b.
8. místo   Savada Polná     11 b.
9. místo   Turnov     11 b.
10. místo   Judo Jihlava     10 b.
11. místo   Daito Ryu Pardubice     9 b.
12. místo   Vlašim     6 b.
13. místo   Broumov     5 b.
14. místo   Milovice     4 b.
15.-16. místo   Sokol Hradec Králové     2 b.
15.-16. místo   Rožďalovice     2 b.
17.-18. místo   Junior Judo Brno     1 b.
17.-18. místo   Česká Skalice     1 b.

 

 

zlato - Minařík (5x), Dymák O. (2x), Flossmann (2x), Havelka (2x), Dvorský (2x výhra), Zdeňková (0x), 

stříbro - Tuček V. (3x), Žejdlík (0x) 

bronz - Šedivý (1x), Dymák A. (1x), Zdeňek (3x), Škornička (2x), Smutný (1x), Černý (1x), Janeček (2x), Vlach (0x)

Bez umístění - Pirkl (1x), Volenec (2x), Hobza (1x), Veselý (1x), Tuček F. (1x), Tobiška Jan (2x), Tobiška jaroslav (1x), Vavřina (1x), Slavíková (1x), Nykodým, Lavický, Frýba, Pelda, Vančura.

Celkem 39 vyhraných zápasů.

 

Výsledné pořadí PL 2012

Konečné pořadí dlouhodobé soutěže Polabská liga
25. ročník – rok 2012

1. místo     Nový Bydžov     130 b.
2. místo     Čáslav     123 b.
3. místo     Jihlava    116 b.
4. místo     Chlumec nad Cidlinou     107 b.
5. místo     Česká Třebová     93 b.
6. místo     Pardubice     90 b.
7. místo     Benešov     79 b.
8. místo     Kolín     55 b.
9. místo     Poděbrady     10 b.
10. místo   Velim     6 b.

 

 

Všem moc gratulujeme!!!!!

Martin Horský

 

 

Přebor České republiky mladších žáků Ostrava 1.12.2012 

 

Vícemistr České republiky MATĚJ HORSKÝ ve váhové kategorii do 50kg

 Bronzový medailista DAVID DVORSKÝ ve váhové kategorii do 60kg

a krásné 5.místo PETRA MALÉHO ve váhové kategorii do 50kg

 

 Moc, moc, moc Vám kluci gratuluji a přeji mnoho dalších úspěchů !!!

Gratuluji také Otovi Tůmovi i Martinovi Šedivému, ikdyž se jim na republice nedařilo. Je úžasné, že se vůbec dokázali nominovat náročným sítem Českých pohárů s mezinárodní účastí. Těším se kluci, že spolu na tu pověstnou "bednu" také dosáhnem!!!!!!!!!

Martin Horský

Výsledky Pl Čáslav 17.11.2012

Vybojovali jsme třetí místo z šestnácti oddílů a 20 medailí!!!!

Zúčastnilo se 189 závodníků rok narození 2004 - 1998, tedy mláďata, mladší a starší žactvo z 16 oddílů - Čáslav, Kolín, Nový Bydžov, Chlumec nad Cidlinou, Velim, Česká Třebová, Poděbrady, Benešov, Jihlava, Pardubice, Hradec Králové, Vlašim, Broumov, Polná,....

Čáslavští judisté si vedli velmi dobře a ze zmíněných 16ti oddílů vybojovali 3. místo a získali 20 medailí. Závody se dle mého názoru povedly na výbornou a vše klapalo jak mělo. Polabská liga se konala v Čáslavi poprvé a v ničem jsme nezaváhali. Trenéři z ostaních oddílů byli spokojeni a díky všem zůčastněním byla cítit příjemná pohodová nálada.

 

zlato - Dvorský (3x výhra), Zdeňková (1x), Havelková, Žejdlík (1x), Bydžovská (2x)

stříbro - Horský (2x), Pelda (2x), Flossmann (2x), Slavíková

bronz - Šedivý (1x), Tůma (2x), Linhart (3x), Veselý, Havelka, Dymák A. (3x), Dymák O. (1x), Tobiška Jaroslav (2x), Přenosil (2x), Zdeňek (2x), Škornička (1x)

Bez umístění - Minařík (2x), Tuček Filip (2x), Hobza (2x), Černý J. (1x), Tuček V. (1x), Nováček (1x), Volenec (1x), Trtík (1x), Tobiška Jan (1x), Vančura, Smutný, Lavický, Mezsároš, Pirkl, Pospíšil, Vavřina, Nykoým, Krška, Slavíková, Janeček.

Celkem vyhraných zápasů: 42

Všem moc gratulujeme!!!!!

Dovolte mi, abych Vám také velmi poděkoval za pomoc s realizací nádherných závodů.

Martin Horský

 

Výsledky - Samurajská Katana Mladá Boleslav 27.10.2012

Statistické ohlédnutí: celková účast: neoficiální informační zdroj - 160 závodníků

Zúčastnlo se 28 našich judistů

Vyhráli jsme 44 zápasů

Vybojovali 16 medailí

Byli jsme vyhodnoceni jako nejúspěšnější oddíl tohoto kola Samurajské Katany

Zúčastnili se naši závodníci Judo ZŠ Sadová Čáslav(počet vyhraných zápasů): Hobza (4x), Horský (3x), Vančura (3x), Škornička (3x), Dvorský (3x), Jaroslav Tobiška 3x), Žejdlík(2x), Flossmann (2x), Tuček V. (2x),Tůma (2x),Malý (2x), Volenec (2x), Pelda (2x), Janeček (2x), Přenosil (2x), Minařík (1x), Mezsároš (1x), Šedivý (1x), A. Dymák (1x), Krška (1x), Jan Tobiška (1x), Trtík (1x), Vavřina, Lavický, Vlach, Veselý, Slavíková, Pirkl, F. Tuček.

Celkem 44 vyhraných zápasů.

 

Zlato: Vančura, Horský, Dvorský, Škornička 

 

Stříbro: Hobza, Malý, Šedivý, Žejdlík, Volenec

 

bronz: Jaroslav Tobiška, Pelda, Vojta Tuček, Flossmann, Janeček, Přenosil, Mezsároš 

Celkem 16 medailí.

Moc děkuji trenérovi Martinovi Krškovi a všem aktivním rodičům za doprovod a výborné zvládnutí závodů.

Gratuluji!!!!!!!!! :o)

Martin Horský

 

Výsledky našich judistů na ČP v Teplicích 20. - 21.10.2012

Výprava byla velmi úspěšná a kluci mi udělali velkou radost. Před rokem jsme byli na Českých pohárech pouze účastníky, nyní si již vozíme medaile a bodovaná místa do ranking listu České republiky. 

1. místo David Dvorský  MLŽ do 60kg

3. místo Matěj Horský MLŽ do 50kg

5. místo Otakar Tůma MLŽ do 38kg

5. místo Martin Šedivý MLŽ do 55kg

5.místo Ondřej Dymák STŽ do 46kg

5. místo Jan Kolembář Dorost do 55kg

Dále se výborně popral Jan Houdek z Vlašimi, který nám pomáhá v Dorostenecké lize a poctivě dojíždí se svou sestřičkou Míšou k nám na randorové tréninky. Honza zvítězil ve čtyřech zápasech a obsadil 3. místo ve váze do 55kg STŽ.

V neděli s námi také byl na závodech Pavel Škarvada z Kolína, který taktéž startuje za náš oddíl v Dorostenecké lize. Krásnými hody vybojoval třetí místo ve váze do 73kg Dorost.

Všem závodníkům moc a moc gratuluji a přeji mnoho dalších úspěchů na tatami.

Martin Horský 

Polabská liga Nový Bydžov 28.9.2012

Statistické ohlédnutí: celková účast:  
249 dětí, z toho 185 chlapců a 64 dívek
celkový počet zápasů: 378, z toho 291 chlapci a 87 dívky
Ktg. mláďat: celkem 113 (176 zápasů), z toho 86 chlapců (138 zápasů) a 27 dívek (38 zápasů)
Ktg. ml. žactva: celkem 78 (122 zápasů), z toho 60 chlapců (97 zápasů) a 18 dívek (25 zápasů)
Ktg. st. žactvo: celkem 58 (80 zápasů), z toho 39 chlapců (56 zápasů) a 19 dívek (24 zápasů)

 

 

Zúčastnili se naši závodníci Judo ZŠ Sadová Čáslav(počet vyhraných zápasů): Havelková, Zdeňková, Horský (2x), Žejdlík(2x), Karlovský, Flossmann (1x), Tuček V. (1x), Tuček F., Pirkl, Novotný, Tůma (3x), Linhart (1x), Hobza (3x), Mezsároš, Netál, Janeček (2x), Minařík (1x), Černý (3x), Malý (3x), Vavřina, Vančura, Pelda (3x), Volenec, Lavický, Přenosil (1x), Tobiška Jaroslav (1x), Vlach, Šedivý (2x), Dvorský (4x), Škornička (3x), Dymák A. (2x).

Celkem 38 vyhraných zápasů.

 

Zlato: Dvorský

 

Stříbro: Černý, Hobza, Malý, Šedivý, Zdeňková

 

bronz: Pelda, Dymák Adam, Horský, Žejdlík, Tůma, Škornička, Karlovský

Celkem 13 medailí.

 

Gratulujeme!!!!!!!!! :o)

 

Výsledky družstev soutěže Pl Nový Bydžov 28.9.2012:

1. místo   Sokol Jihlava     30 b.
2. místo   Sokol Hradec Králové     27 b.

3. místo   Judo ZŠ Sadová Čáslav     24 b.
4. místo   SKP Judo Nový Bydžov     23 b.
5. místo   Jablonec nad Nisou     19 b.
6. místo   Savada Polná     17 b.
7. místo   DDM JK Chlumec nad Cidlinou     16 b.
8.-10. místo   SKP Benešov     14 b.
8.-10. místo   Žďár nad Sázavou     14 b.
8.-10. místo   Daito Ryu Pardubice     14 b.
11.-12. místo   Litoměřice     11 b.
11.-12. místo   Trutnov     11 b.
13.-14. místo   TJ Start Kolín     9 b.
13.-14. místo   Sokol Česká Třebová     9 b.
15.-16. místo   JK Pardubice     8 b.
15.-16. místo   Broumov     8 b.
17.-18. místo   Mladá Boleslav     6 b.
17.-18. místo   Vlašim     6 b.
19. místo   PSK Hradec Králové   5 b.
20. místo   Sokol Vršovice   3 b.
21. místo   Sparta Praha     2 b.
22. místo   Sokol Velim     0 b.

Aktuální průběžná tabulka PL po 4. kole:

1. místo   Sokol Jihlava     101 b.
2. místo   SKP Judo Nový Bydžov     84 b.

3. místo   Judo ZŠ Sadová Čáslav     77 b.
4. místo   DDM JK Chlumec nad Cidlinou   70 b.
5.místo    JK Pardubice   58 b.
6. místo   Judo Česká Třebová     57 b.
6. místo   SKP Benešov     57 b.
8. místo   TJ Start Kolín     34 b.
9. místo   DDM Poděbrady     10 b.
10. místo   T.J. Sokol Velim     5 b.

Výsledky mezinárodních závodů ČP BRNO CUP konané 15. - 16.09.2012

    2. místo David Dvorský     

3. místo Michal Černý                                             

   5. místo Ondřej Dymák         

Kluci moc gratuluji!!! :o)

Velmi pěkné judo předváděli i další naši závodníci a zase jsme popošli o kousek dál.

Martin Horský

 

Výsledky závodů v Berouně konané 16.06.2012

 

1.     místo Matěj Horský          5x vyhraný zápas

1.     místo David Dvorský        2x vyhraný zápas

2.     místo Adam Dymák          3x vyhraný zápas

 

Výsledky:

 

Mezinárodní závody Berlín a ČP družstev STŽ v Brně, 9.6.2012

 

Berlín:

David Dvorský 5. místo

Petr Malý 5. místo

Gratuluji kluci!!! :o)

 

Brno:

Martin Žejdlík a Ondra Dymák, kteří reprezentovali náš Středočeský kraj na ČP družstev STŽ v Brně. Ondra zvítězil nenastoupením soupeře (Ondro nuda viď?) a Martin Žejdlík krásně vyházel soupeře na svoji aši wazu. Bohužel družstvo Středočeského kraje neprošlo kvalifikací, a tak naši závodníci nemohli víc ukázat ze svého bojového umění.

 

 

Mezinárodní závody Nový Bydžov 26.05.2012
Výsledky:
IX. ročník O pohár Josefa Verfla
     Zúčastnilo se 22 závodníků z Čáslavi
     7 medailí
     28 vyhraných zápasů

 

Pořadí dle vyhraných zápasů:

Martin Žejdlík         3x 

Dymák Adam         3x

Matěj Horský          3x

David Dvorský        3x

Dominik Minařík      3x

Ondra Dymák          2x

Petr Malý                2x

Tomáš Zdeněk        2x

Jonáš Černý           2x

Lukáš Flossmann   2x

Radek Bydžovský   1x

Jan Tobiška            1x

Filip Tuček              1x

 

Medaile:

 

zlato – Martin Žejdlík

 

stříbro – Majda Zdeňková, Kristýna Bydžovská, Radek Bydžovský 

 

bronz – Matěj Horský,Jonáš Černý, Petr Malý

Gratulujeme!!!!!!!!

Oddíl Judo ZŠ Sadová Čáslav

Výsledky:

Krajské mistrovství Středních Čech MLŽ, dorost, muži, ženy konané u nás v Čáslavi 19.05.2012

 

Když jsem po konaní kraje v Benešově psal, že musíme udělat celkem z obou krajů 25 medailí, vypadalo to jako pohádka, ale včera naši závodníci zabodovali a vybojovali dalších 15 medailí. Celkem jsme tedy na Krajských mistrovství Středních Čech pro rok 2012 získali 28 medailí.

Všem velmi gratuluji!!!

 

Statistika výsledů z Čáslavi:

zúčastnilo se 22 závodníků z Čáslavi

15 medailí

29 vyhraných zápasů

 

Pořadí dle vyhraných zápasů:

Michal Černý ml.    4x

Petr Malý               3x

Matěj Horský          3x

Ondřej Dymák        2x

David Vavřina        2x

Jan Neuman           2x

Sebastian Kapitán  2x

David Dvorský        2x

Radek Bydžovský   2x

Pavel Tuček           2x

Otakar Tůma          1x

Jan Kolembář         1x

Lukáš Flossmann   1x

Markéta Rosická     1x

Lukáš Pospíšil        1x

 

Medaile:

 

zlato – Michal Černý ml. za dorost, Michal Černý ml. za muže, Ondřej Dymák, David Dvorský, Radek Bydžovský, Sebastian Kapitán, Tomáš Rackovský

 

stříbro – Jan Neuman, Petr Malý, Pavel Tuček, Karolína Brabcová

 

bronz – Matěj Horský, David Vavřina, Jan Kolembář, Lukáš Pospíšil

Gratulujiiiii!!!!!!!!

Martin Horský

Oddíl Judo ZŠ Sadová Čáslav

Výsledky USK CUP Praha 12.05.2012

Ondřej Dymák 3. místo

Otakar Tůma   5. místo

Pavel Tuček     5. místo

Kluci gratuluji:o)

 

Polabská liga Kolín 05.05.2012 – VÝSLEDKY

 

Medailové výsledky jsou motivací pro děti, jejich umístění naleznete na http://www.osju.eu/vysledky/3-kolo-pl

Průběžné pořadí našeho oddílu v PL 2012 na http://www.osju.eu/vysledky/prubezna-tabulka

Ale pro nás trenéry platí jiné reálné výsledky, to znamená ne diplom za účast, ale počet vyhraných zápasů a počet bodů, které tímto závodníci vybojovali pro náš oddíl do průběžného pořadí PL 2012.

Proto závodníci, kteří vyhráli tři a více zápasů bez umístění dostanou od nás malý motivační dárek.

 

Toto jsou skuteční výherci:

 

1.     Matěj Horský  1.místo         4x výhra       3 body

2.     Jonáš Černý   1.místo         3x výhra       2 body         

3.     David Vavřina 3.místo         3x výhra       2 body

4.     Adam Dymák  3.místo         3x výhra       2 body

5.     Ota Tůma         0                   3x výhra       1 bod

6.     Vojta Hobza     0                   3x výhra       1 bod

7.     Martin Šedivý   3.místo         2x výhra       2 body

8.     Jan Tobiška      3.místo         2x výhra       2 body

9.     David Dvorský  1.místo         2x výhra       1 bod

10.   Jakub Veselý    1.místo         2x výhra       1 bod

11.   Jarda Pirkl         0                   1x výhra       1 bod

12.   Zuzka Slavíková 3.místo        1x výhra       1 bod

13.   Matouš Petřík     3.místo        1x výhra       1 bod

14.   Radek Bydžovský 1.místo      1x výhra       0

15.   Vojta Tuček          0                  1x výhra       0

16.   Adam Roušar       0                  1x výhra       0

17.   Jirka Nováček      0                   1x výhra      0  

18.   Vašek Havelka    2.místo         1x výhra       0

19.   Pepa Trtík             0                   1x výhra       0

20.  Jarda Tobiška       0                   1x výhra       0

21.  Vašek Nykodým    0                   1x výhra       0

22.  Jáchym Pelda        0                   1x výhra       0

23.  David Frýba           2.místo         1x výhra       0

Ostatní naši závodníci nedosáhli žádného vyhraného zápasu.

S přáním krásného dne,

Martin Horský

Oddíl Judo ZŠ Sadová Čáslav

 

 


Krajské mistrovství Středních Čech konané v Benešově 28.4.2012

Medaile vybojovali:

Stříbro – Slavíková Zuzka, Smutný Pepa (rozhodně smutný nebyl J ), Hobza Vojta, Dymák Ondra, Veselý Kuba, Zdeňková Majda, Havelková Terka, Kolembář Honza.

Bronz - Pelda Jáchym, Dymák Adam, Nováček Jirka, Trtík Pepa, Novotný Kuba.

 

České poháry v Jablonci nad Nisou a v Chomutově

Minulý rok jsme  na nich ještě nedokázali opravdu bodovat, ale děti zas udělaly kus práce a posunuly se v judu dál. Za to jim patří velký dík a obrovská gratulace.

Jablonec 24.-25.3.2012:

3. místo        David Dvorský

5. místo        Pavel Tuček

5. místo        Martin Šedivý

Chomutov 14.-15.4.2012:

2. místo        Ondra Dymák

2. místo        Matěj Horský

3. místo        David Dvorský

5. místo        Pavel Tuček

5. místo        Tomáš Rackovský

5. místo        Honza Kolembář

7. místo        Martin Šedivý

7. místo        Honza Neuman

 

 

Katana - Jičín 03.04.2012

jak víte včera jsme se zúčastnili – jeli si odpočinout :o) na závody do Jičína s názvem Samurajská katana. Sešlo se na 240 dětí a konkurence byla veliká.

Myslím, že jsme „odpočívali“ moc pěkně:o), posuďte sami (9 závodníků = 8 medailí a ta devátá utekla Otovi jen o vlásek):

 

1. místo Pavel Tuček

2. místo Martin Šedivý

2. místo Martin Žejdlík

3. místo Matěj Horský

3. místo Adam Dymák

3. místo Ondra Dymák

3. místo Dušan Vančura

3. místo Lukáš Flossmann

5. místo Ota Tůma

Kluci moc gratuluji!!!  A příště samé zlato, ano?! :o)