Roční plán

Oddíl Judo ZŠ Sadová Čáslav

rozpis pro rok 2018 - aktualizováno ke dni 11.04.2018

Aktualizace bude vždy označena modře

 

Baby Judo                                          2013 - 2012, U7

Mladší mláďata                                2011 - 2010, U9

Starší mláďata                                  2009 – 2008,U11

Mlž (mladší žáci a žákyně)           2007 – 2006,U13

Stž (starší žáci a žákyně)               2005 – 2004,U15

Dr (dorost)                                        2003 – 2001,U18

Jun (junioři)                                    2000 – 1998,U21

 

 Rozpis závodů, soustředění a doprovodných akcí 2018

13.1.               sraz trenérů a rozhodčích kraje

12.-14.1.          kondice běžky U15,18,21 

 20.1.               7. Judistický ples v Čáslavi

 27.1.               Pl Velim U11,13

27.1.- 3.2.        Kondice Livigno ITA U15,18,21 

3.2.                  DL 1 U18                  

11.2.  nedělě  KP Týnec nad Labem U13 ranking, 15,21, dr.U15, Muži

17.- 18.2.         ČP Ostrava U 13,15,18,23

 3.3.                 MT Gmunden U 21,18, 16

5.-11.3.           VT Nymburk

17.- 18.3.         ČP Jablonec U13,15,18,21

24.-25.3.          MT Bremy GER - start Martin Šedivý

24.-25.3.          MT Suchy Las POL - start Ája Prausová

24.3.                KP Benešov U9,11,18, ženy

29.- 31.3.         Velikonoční Camp Čáslav U 13,15,18,21

7.4.                ČP družstev U15

7.4.                Pl Chlumec nad Cidlinou U9,11,13,15 

14.4.              MČR U21 Hranice 

21.-22.4.        EC Teplice - start Martin Šedivý 

23.-25.4.         VT Teplice U18,21 

28.4.                Kyklop Kamenice So U9,11.

29.4.                Kyklop Kamenice neděle U13ranking, U15,18

27.4.- 1.5.        MT + VT Budapest HUN U13,15,18,21 

12.5.               PČR družstev - U15

19.5.                Pl Kolín U9,11,13,15

18.-22.5.         MT + VT AUT Strasswalchen U14,17

19.- 22.5.        EC Bielsko Biala POL U18  

2.6.                  Dl 2 U18 v Čáslavi

2.6.                  MVC Nový Bydžov U9,11,13,15

3.-6.6.            Via Ferraty AUT U18 + 

9.6.                 ČP Chomutov U15,18

16.6.               Beroun U9,11,13ranking, U15

17.-20.6.         Splutí řeky Vltavy celý oddíl a přátelé

23.- 24.6.         AKCE jako PRASE - celý oddíl a přátelé

30.6.- 7.7.        Sportovní tábor U 7 až do U 99, Zbýšov

11. - 15.7.       Via Ferraty ITA U 15, 18, 21, muži ženy.

23.-26.7.         VT Nymburk U18,21

22.-26.7.          VT Teplice - výběr RVŽ

12.-17.8.          VT Hranice - RVŽ + U18

18.-25.8          Judistické soustředění -U15,18,21  - Doksy

18.-25.8          Judistické soustředění –U9,11,13  - Doksy   

25.8.- 3.9.        regenerace Bulharsko U15,18,21 + výběr U13 

8.9.                  Polabská liga Nový Bydžov U9,11,13,15

15.- 16.9.         ČP Brno U13,15,18, Muži

17.-18.9.          VT Brno U15,18

28.9.- 02.10.         MT + VT Varšava POL U15, 17, 20

22.9.                Kyklop Říčany So U9,11.

23.9.              Kyklop Říčany neděle U13ranking, U15,18

28.9.                Dl 3 U18

6.-7.10.           ČP Teplice U13,15,18, Muži

13.10.              MČR Muži

13.- 14.10.       Kralupy Cup So U9,11,13ranking. Ne U15,21 

20.10.             PČR U13

21.10.              PČR U15 

26.-28.10.       VT Zbraslavice U15,18,21 + r.n.2006

3.11.               MČR U18

10.-13.11.       MT + VT Koroska Open SLO U14,16,18,21

17.11.              Pl Čáslav U9 dovednostní,11,13,15 

24.11.              DL 4 U 15,18

8.12.               Vánoční oddílové závody - U7,9,11,13,15

15.12.           Pl Kolín U9,11,13,15

24.12.              Vánoční oddílová vyjížďka na kolech, 09:00 u ZŠ Sadová                

19.1.2019     8.Judistický ples

 

 

 

Oddíl Judo ZŠ Sadová Čáslav

rozpis pro rok 2017 - aktualizováno ke dni 7.11.2017

Aktualizace bude vždy označena modře

 

Baby Judo                                          2012 - 2011, U7

Mladší mláďata                                2010 - 2009, U9

Starší mláďata                                  2008 – 2007,U11

Mlž (mladší žáci a žákyně)           2006 – 2005,U13

Stž (starší žáci a žákyně)               2004 – 2003,U15

Dr (dorost)                                        2002 – 2000,U18

Jun (junioři)                                    1999 – 1997,U21

 

 Rozpis závodů, soustředění a doprovodných akcí 2017

 

 14.1.               6. Judistický ples v Čáslavi

 14.1.               Pl Velim U11,13

21.-22. 1.        Kondice běžky U13,15,18,21                    

11.2.                ČP USK Praha Muži

25.-26.2.         ČP Ostrava U 13,15,18,21

 4.3.                 MT Gmunden U18

6.-12.3.           VT Nymburk

18.3.                Dl 1.kolo U15,18

18.3.                PL Chlumec U9,11,13,15

 25.-26.3.         ČP Jablonec U13,15,18,21

1.4.                   KP Kolín U11,13 - ranking,15,21,

2.4.                   Kemp Čáslav U13,15 

8.-9.4.              EC Teplice U18

13.-15.4.         Velikonoční Camp Čáslav U 13,15,18,21

15.4.                Samurajská katana Jičín U9,11

22.4.                ČP družstev U15

22.-23.4.          Kamenice U13 ranking

23.4.                MČR U21 Hanice

29.-30.4.         MT Budapest U3,15,18

29.4.                EC Berlin GER U18

1.-2.5.             VT Budapest U3,15,18

6.5.                  Beroun U13 ranking

13.5.               PČR družstev - U15, U18 dívky, ženy  Turnov

14.5.               Samurajská katana Turnov U9,11,13,15

20.5.                Pl Kolín U9,11,13,15

20.- 23.5.        EC Bielsko Biela POL U18  

27.5.                KP U9,18, M,Ž   

3.6.                  Dl 2, U 15,18

3.6.                  MVC Nový Bydžov U9,11,13,15

10.-11.6.         ČP Chomutov U 13, 15,18

17.-18.6.         AKCE jako PRASE - celý oddíl a přátelé

22.-25.6.         Splutí řeky Vltavy , Ohře?- celý oddíl a přátelé

1.-8.7.             Sportovní tábor U 7 až do U 99, Zbýšov

11. - 15.7.       Tatry U 15, 18, 21, muži ženy

22.7.                EC Praha U21

24.-27.7.         VT Nymburk

12.8.                MS Chile U18

16.-26.8          Judistické soustředění -U15,18,21  - Doksy

19.-26.8          Judistické soustředění –U9,11,13  - Doksy   

26.8.-2.9.        regenerace Bulharsko U15,18,21 + výběr U13 

9.9.                  Polabská liga Nový Bydžov U9,11,13,15

16.-17.9.         ČP Brno U13,15,18,21

30.9.-1.10.       Mělník U13 ranking

30.9.-3.10.         MT a VT Varšava, POL U15, 17

30.9.                MČR Veteránů

7.-8.10.           ČP Teplice U13,15,18 + MČR muži, ženy

14.10.             Dl - 3 ,  U15,18 

14.-15.10.        Kralupy cup U13 ranking

14.10.             Samurajská katana U9,11,13,15

21.10.              PČR U15 Jičín

 4.11.               MČR U18

11.11.              PČR U 13

11.-14.11.       MT + VT Koroska Open SLO U14,16,18

18.11.              Samurajská katana Jablonec U9,11,13,15

25.11.              MČR Mužů

25.11.              Pl Čáslav U 9,11,13,15 

26.11.              DL 4 U 15,18

16.12.              Pl Kolín U9,11,13,15 

24.12.              Vánoční oddílová vyjížďka na kolech, 09:00 u ZŠ Sadová                

20.1.2018     7.Judistický ples

?                      Pl Chlumec nad Cidlinou U9,11,13,15

?                     KP Kolín U11,15+družstva,21,muži

?                     následně na KP navazuje tréninkový    kemp U15,18,21 v Čáslavi      

?                     KP Mladá Boleslav U9, 13,18+družstva, ženy a muži +družstva

?                     Samurajská Katana Jičín U11,15      

?                      Samurajská Katana Liberec U9,11,13,15 

?                     Samurajská Katana Jablonec U9,11,13,15   

?                     MT a VT Wroclaw U15,18

?                      Samurajská Katana Turnov U9,11,13,15

            

 

 

Oddíl Judo ZŠ Sadová Čáslav

rozpis pro rok 2016 - aktualizováno ke dni 27.07.2016

Aktualizace bude vždy označena modře

 

Baby Judo                                          2011 - 2010, U7

Mladší mláďata                                2009 - 2008, U9

Starší mláďata                                  2007 – 2006,U11

Mlž (mladší žáci a žákyně)           2005 – 2004,U13

Stž (starší žáci a žákyně)               2003 – 2002,U15

Dr (dorost)                                        2001 – 1999,U18

Jun (junioři)                                    1998 – 1996,U21

 

 Rozpis závodů, soustředění a doprovodných akcí 2016

 

 9.1.                        5. Judistický ples v Čáslavi

 

16.1.                      Pl Velim U11,13

 

16.-23.1.              Zimní soustředění Livigno U15,18,21

 

23. - 24.1.                      Soustředění Čáslav U15 (2002),18

 

6.2.                        Pohár nadějí Olomouc U18                        

 

20.-21.2.              ČP Ostrava U 13,15,18,21

 

5.3.                        Dl 1.kolo U15,18

 

12.-13.3.              ČP Jablonec U13,15,18,21

 

19.3.                     Pl Chlumec nad Cidlinou U9,11,13,15

 

19.-20.3.              MT Brémy U18

 

24.-26.3.              Velikonoční Camp Čáslav U 13,15,18,21

1.4.                       Okresní kolo OVOV - pětiboj, r.n. 2005 - 2001                              

2.4.                       KP Kolín U11,15+družstva,21,muži

2.-3.4.                  následně na KP navazuje tréninkový    kemp U15,18,21 v Čáslavi                                             

9.4.                       KP Mladá Boleslav U9, 13,18+družstva, ženy a muži +družstva

9.4.                       Samurajská Katana Jičín U11,15                    

16.-17.4.              EC Teplice U18

 

23.4.                      ČP družstev U15

 

1.5.                        MT Budapest U3,15,18

7.5.                       Pl Kolín U9,11,13,15

14.5.                      PČR družstev - U15, U18dívky, ženy  Ostrava

21.5.                      Samurajská Katana liberec U9,11,13,15 

 

4.6.                        Dl 2, U 15,18

4.6.                       MVC Nový Bydžov U9,11,13,15

 

11.-12.6.              ČP Chomutov U 13, 15,18

 

18.- 19.6.             AKCE jako PRASE - celý oddíl a přátelé, na vodacké chalupě v Kutné Hoře

 

23. - 26.6.            Splutí řeky Vltavy , Ohře?- celý oddíl a přátelé

 

2.-9.7.                   Sportovní tábor U 7 až do U 99 :o)

 

13. - 19.7.            Itálie Dolomity - Via Ferraty U 15, 18, 21, muži ženy

 

10.-20.8               Judistické soustředění -U15,18,21  - Doksy

 

13.-20.8               Judistické soustředění –U9,11,13  - Doksy   

 

21.-28.8.              regenerace Bulharsko U15,18,21 + výběr U13 

 

9.-10.9.                ČP Brno U13,15,18,21

9.9.                        Polabská liga Nový Bydžov U9,11,13,15

 

23.-27.9.              Varšava, POL U15, 17

 

1.-2.10.                ČP Teplice U13,15,18 + MČR muži, ženy

15.10.                   Samurajská Katana Jablonec U9,11,13,15   

16.10.                   Dl - 3 Brno,  U15,18 

16.-18.10.           odjezd z Dl na kemp Wroclaw U15,18

              

22.10.                   PČR U15

 

26.-29.10.            soustředění v kimonu 2004 - 1999 - podzimní prázdniny

                                    - Tatry zrušeny

5.11.                      MČR U18

 

11. - 15.11.          MT Koroska Open SLO U14,16,18

 

12.11.                   PČR U 13

 

17.11.                   DL 4 Litoměřice U 15,18

19.11.                   Samurajská Katana Turnov U9,11,13,15

 

26.11.                   Pl Čáslav U 9,11,13,15 

10.12.                   Pl Kolín U9,11,13,15                 

 

17.12. Vánočí turnaj  Čáslavi U7,9,11,13,15,18,21

24.12.                    vánoční projížďka na kolech, 09:00 u ZŠ Sadová

 

14.1.2017           6.Judistický ples v Čáslavi

 

 

Oddíl Judo ZŠ Sadová Čáslav

rozpis pro rok 2015 - aktualizováno ke dni 01.4.2015

Aktualizace bude vždy označena modře

 

 

Baby Judo                                       2011 - 2009, U7

Mladší mláďata                               2008 - 2007, U9

Starší mláďata                                2006 – 2005,U11

Mlž (mladší žáci a žákyně)              2004 – 2003,U13

Stž (starší žáci a žákyně)               2002 – 2001,U15

Dr (dorost)                                     2000 – 1998,U18

Jun (junioři)                                    1997 – 1995.U21

 

Rozpis závodů, soustředění a doprovodných akcí 2015

 

10.1.                       4. Judistický ples v Čáslavi

17.1.                       Kv. Dl U15,18

17.1.                       Pl Velim U9,11,13

24.1.                       Velká cena Česká Třebová U15

31.1.                       Pohár nadějí Olomouc U18                        

31.1.- 7.2.               Zimní soustředění Aprica Itálie U 13,15,18,21, muži ženy

14.-15.2.                ČP Ostrava U 13,15,18,21

18.2.                       Randori trénink HK U15,18,21 - odjezd 17:00

21.2.                       Katana Turnov U9,11,13,15                        

28.2.                       Pl Chlumec nad Cidlinou U9, 11, 13, 15

1.3.                         Seminář rozhodčích a trenérů Praha Folimanka, odjezd 08:30.

1.3.                         Rakousko Gmunden U14(2003,2002), U16 (2001,2000) - výběr

4.3.                         Randori trénink HK U15,18,21 - odjezd 17:00

7.3.                         Závody Neratovice U 9,11,13,15

7.3.                         Dl -1 Plzeň Flossmann (dle zranění), Horský, Škornička, Dvorský, Žejdlík

11.3.                       Randori trénink HK U15,18,21 - odjezd 17:00

14.-15.3.                 ČP Jablonec U13,15,18,21

21.3.                       Katana Jičín U 9,11,13,15

25.3.                       Randori trénink HK U15,18,21 - odjezd 17:00 

28.3.                       Krajské mistrovství Středních Čech Kolín U11,15+družstva, U21, muži jednotlivci

28.-29.3.                 Regionální camp Středních Čech - Čáslav U15,18

2.-4.4.                     Velikonoční Camp Čáslav U 13,15,18,21

7.4.                        Randori Folimanka U18

8.4.                        Randori HK U15,18

11.4.                       Závody Neratovice U 9,11,13,15

11.-12.4.                 EC Teplice U18

13.-15.4.                 Kemp Teplice Matěj a Víťa

15.4.                       Randori Folimanka U13.15                

18.4.                       KmSČ Benešov U9,13,18, muži a ženy + družstva

21.4.                       Randori Folimanka U18

22.4.                       Randori trénink HK U15,18,21 - odjezd 17:00

25.4.                       Kamenice Cup U9,11

26.4.                       Kamenice Cup U13,15,18

25.4.                       ČP družstev U15 Chomutov

26.4.                       MČR U 21 Chomutov

2.5.                         MT Budapest U3,15,18

2.5.                         Školení nových rozhodčích III.třídy

4.5.                         OK OVOV 2005 - 2000 na ZŠ Sadová

8.5.                         MT Erfurt GER U16

9.-10.5.                   Školení trenérů III.třídy Racek, Žejdla, Havča, Kája, Kombik

13.5.                       Randori trénink HK U15,18,21 - odjezd 17:00

16.5.                       Pl Kolín U9,11,13,15 - praxe nových rozhodčích III. třídy

20.5.                       Randori Folimanka U13.15

21.5.                       KK OVOV 2005 - 2000 atletický stadion Vodranty Čáslav

23.5.                       PČR družstev - U15, U18dívky, ženy Jablonec 

30.5.                       Dl 2, U 15,18 Praha Žižkov

30.5.                       Závody Mladá Boleslav U9,11,13,15

1.-5.6.                    1.PO - sebeobrana Sou a Soš - soustředění                          

6.6.                         Katana Liberec U 9,11,13,15

10.6.                       Randori Folimanka U13,15 

13.-14.6.                 ČP Chomutov U 13, 15,18

15. - 18.6.               2. PO - sebeobrana Sou a Soš soustředění Vltava

21. - 24.6.               Splutí řeky Vltavy - celý oddíl a přátelé

27.6.                       MT Gratz 

27.- 28.6.                AKCE jako PRASE - celý oddíl a přátelé, na vodacké chalupě v Kutné Hoře

4.-11.7.                  Sportovní tábor U 7 až do U 99 :o)

16. - 21.7.              Itálie Dolomity - Via Ferraty U 15, 18, 21, muži ženy

12.-22.8                 Judistické soustředění -U15,18,21  - Doksy  

22.-29.8.                regenerace Bulharsko U15,18,21 + výběr U13 

15.-22.8.                Judistické soustředění Doksy U9,11,13

5.-6.9.                     pokračování školení nových trenérů III.třídy

12.9.                       Pl N. Bydžov U 9,11,13,15

19-20.9.                 ČP Brno U13,15,18,21

3.-4.10.                  ČP Teplice U13,15,18 + MČR muži, ženy

7.-10.10.                  Tatry trek U 13,15, 18,21, muži ženy

10.10.                     MT Wroclaw 

17.10.                      Dl - 3,  U15,18

17.10.                      Katana Turnov U 9, 11,13,15                      

24.10.                      PČR U15 Jičín

31.10.-1.11.            Kralupy Cup U9,11,13,15,18,21,ženy, muži 

7.11.                        MČR U18 Litoměřice

14.11.                      MT Koroska Open SLO U16 (2001-2000)

21.11.                      DL 4 U 15,18

21.11.                      PČR U 13 Ostrava

28.11.                      Pl Čáslav U 9,11,13,15

12.12.                      Pl Kolín U 9,11,13,15

19.12.                      V. Vánoční turnaj v Čáslavi Baby Judo, U9,11,13,15,18  

 

 

Chybí doplnit některé závody (Pl, KP, Budapešť, Ukrajina apod.), soustředění (NB, Kralupy atd.).

Aktualizace bude vždy označena modře.

 

 

Oddíl Judo ZŠ Sadová Čáslav

rozpis pro rok 2014

 

Mladší mláďata                               2007 - 2006, U9

Starší mláďata                                2005 – 2004,U11

Mlž (mladší žáci a žákyně)              2003 – 2002,U13

Stž (starší žáci a žákyně)               2001 – 2000,U15

Dr (dorost)                                     1999 – 1997,U18

Jun (junioři)                                    1996 – 1994.U21

 

Rozpis závodů, soustředění a doprovodných akcí 2014

 

7.- 9.2.                    Zimní soustředění U 13,15,18,21, muži ženy

15.-16.2.                ČP Ostrava U 13,15,18

22.2.                       Pl Chlumec U 9,11,13,15

5.-7.3.                     Camp N. Bydžov U 15,18,21

15.3.                       ČP Jablonec U13,15,18,

22.3.                       VC Benešov U 9,11,13,15

29.3.                       KP Kolín U 9,15,21, muži, ženy, Dr.Stž a mužů

29.3. - 30.3.            Regionální camp Čáslav U15,18 

12.4.                       KP Benešov U 11,13,18, muži

17.-19.4.                 Velikonoční Camp Čáslav U 13,15,18,21

26.4.                       ČP družstev U15

3.5.                         Katana U9,11,13,15

17.5.                       USK Cup U 13,15,18

17.5.                       Pl Kolín U 9,11,13,15 

24.5.                       PČR družstev U15

7.-8.6.                    ČP Chomutov U 13, 15,18

8.6.                         MČR U 21

14.6.                       MVC N. Bydžov U 9,11,13,15

18.-22.6.                Splutí řeky

28.6.                       Judo Prase III. na vodacké chalupě v Kutné Hoře

5.-12.7.                  Sportovní tábor U 9 až do U 99 :o)

15. - 20.7.              Itálie Dolomity - Via Ferraty U 15, 18, 21, muži ženy

13.-27.8                 Judistické soustředění - závodní skupina U13,15,18,21  - Doksy + regenerace u moře (udělám maximum proto aby byla dotovaná cena sponzory)

16.-23.8.                Judistické soustředění Doksy U9,11 a dospělí

13.9.                       Pl N. Bydžov U 9,11,13,15

20-21.9.                 ČP Brno U13,15,18

24.-27.9.                 Tatry trek U 13,15, 18,21, muži ženy

4.-5.10.                   ČP Teplice U13,15,18

18.10.                      PČR U15 Ostrava

25.10.                      Pl Čáslav U 9,11,13,15

8.11.                        MČR U18

8.11.                        Katana U9,11,13,15  

15.11.                      DL 4 U 15,18

22.11.                      PČR U 13, Hranice

13.12.                      Pl Kolín U 9,11,13,15

20.12.                      IV. Vánoční turnaj v Čáslavi Baby Judo, U9,11,13,15,18  

 

 

Chybí judokempy, přípravná soustředění a další prozatím nehlášené akce (fichtl cup:o) )            

 

Krásný den,

Martin Horský

 

 

 



Příloha:

Stáhnout přílohu Tréninkový deník Dl (Velikost: 30.5 kB )