Náš tým

Trenéři:

 

Martin Horský - černý pás, II.dan, II. trenérská třída, II. zkušební komisař, rozhodčí III. třídy

Dobrý den děti, rodiče a přátelé sportu,

bylo mi deset let a psal se rok 1986, když jsem šel celý nadšený a rozechvělý na nábor juda v Kutné Hoře. Sešlo se nás na 200 dětí a museli jsme projít talentovým výběrem. Přijato bylo 80 členů a dodnes si pamatuji ten pocit radosti, že se mohu učit bojovému umění.

Nikdy nezapomenu na své první závody a zejména na první zápas, to vzrušení a zároveň strach z prohry. Pamatuji si, jak jsem svého soupeře uchopil a zahodil, můj první ippon, mé první malé a zároveň velké vítězství.
Po vyhraných okresních soutěžích přišly krajské soutěže a nominace na mistrovství České republiky, kde jsem obsadil 3. a 2. místo a stal se členem národní reprezentace dorostu a národní ligy. Po 1. místu na mezinárodních závodech v Německu jsem se zúčastnil mistrovství Evropy, kde jsem vybojoval 9. místo. Dále jsem reprezentoval naši Českou republiku na dalších mezinárodních závodech, kde jsem jak ve své váhové kategorii tak i v kategorii bez rozdílu vah obsazoval 1. až 3. místa. Za svou aktivní kariéru jsem vybojoval 248 vyhraných zápasů, ale také jsem se musel vypořádat i s mnoha prohrami.

Jsem držitelem černého pásu – 2. Dan, rozhodcovských a trenérských zkoušek, ale hlavně jsem táta dvou dětí, s kterými já a moje žena bydlíme v Čáslavi. Pracuji jako spolumajitel firmy, která mi dává dostatek volného času, abych mohl s dalšími trenéry předat poselství bojového umění Vašim dětem.

Jedinou odměnou nám bude radost a úspěchy Vašich, našich dětí.

Zdenka Ďurinová - modrý pás, trenérka III. třídy

Lucie Horská - cvičitelka Baby judo

František Odvárka - černý pás, I. dan, rozhodčí a trenér III. třídy

Jiří Polák - černý pás, I.dan, rozhodčí a trenér III. třídy

Antonín Polák - hnědý pás, rozhodčí a trenér III. třídy

 

Michal Černý - hnědý pás

Ahoj příznivci Čáslavského juda!

Jsem rád, že jsem se shledal s velikým zájmem o judo v Čáslavi a spolu s ostatními trenéry udělám vše pro to, abych své umění a znalosti předal Vám a Vašim dětem. Nejde jen o to, abychom slavili úspěchy na poli (tatami) závodním, ale především pochopili samotnou filozofii juda a rozvíjeli rovnovážně ducha a tělo. Věřím, že se nám podaří vytvořit super partu a najít mezi sebou spoustu kamarádů a dobrých lidí.

Judu se věnuji od roku 1978 a dosáhnul jsem výkonnostního stupně prvního KYU. Během své aktivní závodní kariéry jsem byl v dorostenecké reprezentaci a mám 2 zlaté, 2 stříbrné a 2 bronzové medaile z přeborů ČSR a ČSSR.

Jsem ženatý, mám dvě děti a v součastné době létám u letecké společnosti „TRAVEL SERVICE“ jako pilot.

Těším se na Vás na našich trénincích.