Historie sebeobrana

 

Sebeobrana a judo pro dospělé nyní pokračuje pravidelně každý čtvrtek od 19:30 do 21:00 v tělocvičně ZŠ Sadová.

Těším se na Vás :o)

Martin Horský

17.10.2014

 

 

 

1. Sebeobrana pro ženy aneb Judo pro veřejnost

1.pololetí 2012

Vzhledem k tomu, že se náš Oddíl Judo ZŠ Sadová  Čáslav velmi rychle pozitivně rozvíjí také díky podpoře široké veřejnosti, vyšel hlavní trenér juda a sebeobrany tohoto oddílu Martin Horský vstříc přání některých maminek a otevřel tříměsíční kurz sebeobrany pro ženy.

Během týdne byla kapacita kurzu napněna. Nyní na kurz dochází 40 žen a moc mile mě překvapilo jakou tvoří úžasnou partu a prostředí, v kterém se výborně trénuje. 

Jaká je náplň takovéhoto kurzu? Učíme se předcházet problematickým situacím a pokud k nim dojde, pak se efektivně bránit. Pro praktické využití všedního dne se také učíme umění pádů bez zranění, základy gymnastiky a protažení celého těla. 

 

 

2. Pokračování sebeobrany aneb judo pro dospělé

školní rok 2012/13 

Dále jsem se snažil maximálně propojit Vaše žádosti s realitou a je na světě tréninkový rozpis pro školní rok 2012/2013. Předesílám, že jde o dva tréninky týdně, kdy jeden je zaměřen na hravou fyzičku a druhý na judo s důrazem na sebeobranu. Má to několik zásadních výhod – variabilitu a možnost sledovat dle jasných kritérií svůj postup ve zvládnutí technik. Jako zkušební komisař Vám mohu udělovat technické stupně (pouze těm co chtějí), které se dělí dle barvy pásku a sami se tak můžete motivovat k lepším výsledkům. Pro ty, kteří chtějí popojít ještě dál nabízím bezplatné zapojení do randorového tréniku, kde se můžete poprat s jinými děvčaty a tak navodit situaci reálného boje.

 

Tréninky  Judo (nejen judo) pro dospělé zaměřené na sebeobranu budou:

 

Pondělí                     18:45 – 20:00 aerobní posilovna a jiné aktivity závisející na počasí a ročním období

Čtvrtek                     19:00 – 20:30 judo na tatami

 

Výše zmíněný randorový trénink – pondělí 17:00 – 18:30.

 

Samozřejmě jako členi oddílu máte právo se účastnit všech našich akcí a soustředění.

 

3. Sebeobrana říjen až prosinec 2013

Sebeobrana: 10 lekcí po 90 minutách, cena 500,-Kč, první lekce 3.10., poslední lekce 5.12.2013. Následně mohou zájemci pokračovat v judu se skupinou žactva, dorostu a juniorů.

Čtvrtek                     19:00 – 20:30 

 

 

 

 

 

 

Pohodový den :o)

Martin Horský – Váš trenér :o)

 
Příloha:

Stáhnout přílohu Certifikát sebeobrana (Velikost: 1.5 MB )